Program, kolacja & rejs - od 22:00 do 23:30

Podziwiając przepiękne widoki ze statku możesz zjeść smaczny posiłek na naszym statku.

Panorama Budapesztu została dodana do światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Popłyń z nami i przeżyj wyjątkowe chwile w Budapeszcie. Podziwiając przepiękne widoki ze statku możesz zjeść smaczny posiłek na naszym statku. Dunaj, to bardzo ważna i potężna rzeka, mająca swoje źródło w Niemczech.

W drodze do Morza Czarnego przepływa przez wiele stolic, w Budapeszcie przepływając przez serce miasta tworzy jedną z najpiękniejszych panoram na kontynencie. Historyczne budynki jak skarby nabrzeża Dunaju, obejmują nowe budowle, przeszłość miesza się z przyszłością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia stolicy w najbardziej romantyczny sposób, czyli odbywając rejs statkiem.

Program, kolacja & rejs - o godzinie 22:00, rejsy odbywają się tylko w dni koncertów. Nasza firma organizuje różne programy kulturalne w mieście, które rozpoczynają się o godzinie 20:00 (spektakle węgierskich tańców ludowych, koncerty symfoniczne, koncerty organowe). Po zakończeniu przedstawienia w Duna Palota (Pałac Dunaj) lub w Budai Vigadó, nasze hostessy będą towarzyszyć Państwu w drodze na statek (5 minut spacerem do statku).

Będą Państwo przywitani na pokładzie jednego z naszych klimatyzowanych lub ogrzewanych statków, który odbędzie jedno-i-pół-godzinny rejs z doskonałym ciepłym bufetem. Kolacja przygotowana jest przez jedynego na Węgrzech Gault Millau szefa kuchni, Klöter Gregor-grex. W romantycznej atmosferze podczas kolacji przy świecach podziwiać można wspaniały widok na miasto pływające w blasku świateł. Po kolacji można również podziwiać panoramę z otwartego górnego pokładu statku.

Przewodnik nie jest wliczony w cenę.

Kontakt w sprawie tej oferty

Imię i nazwisko: *
E-mail: *
Numeru telefonu: *
Wiadomość dla nas:
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.
Programy
Zwiedzanie Budapesztu autobusem dla turystow indywidualnych i grup: drugi dzień zwiedzania gratis!
Zwiedznie Budapesztu autobusem! Audioguide po polsku!